X
Pošlite nám Vaše údaje, my sa Vám ozveme.
Meno a Priezvisko (*)
Povinné pole
Tel. číslo (*)
Povinné pole
Email (*)
Neplatná emailová adresa.
Lokalita (*)
Povinné pole
Správa
Invalid Input
Príloha
Invalid Input
Max. 20MB/súbor
Invalid Input
Invalid Input
Opíšte kód z obrázka Opíšte kód z obrázka
  Obnoviť
Zle vyplnený antispam.

Obchodná značka spoločnosti FENESTRA Sk bola zaregistrovaná v r.1997. Predmetom činnosti je odborné poradenstvo, projektovanie, výroba a montáž plastových a hliníkových okien, dverí a špeciálnych konštrukcií ako napríklad presklené fasády a zimné záhrady.

Sídlo spoločnosti, výroba a logistika sú lokalizované v Zlatých Moravciach. Projekcia hliníkových konštrukcií sa nachádza v Žiari nad Hronom. Obchodné zastúpenia sú v Bratislave, Banskej Bystrici a Poprade. Sieť autorizovaných predajcov (v súčasnosti 30 predajných miest) je lokalizovaná po celom území Slovenska.

Od svojho vzniku patrí spoločnosť FENESTRA Sk k najväčším a najvýznamnejším producentom plastových a hliníkových konštrukcií na slovenskom stavebnom trhu.

Fenestra Sk disponuje najmodernejšími veľkokapacitnými automatizovanými CNC strojnými zariadeniami značiek Rotox, Hollinger, Presta Eiselle na výrobu plastových okenných konštrukcií a hliníkových elementových fasád.

Spoločnosť FENESTRA Sk sa člení na divízie:

  • Divízia hliníkových konštrukcií
  • Divízia plastových výplní otvorov

V oblasti hliníkových konštrukcií spoločnosť FENESTRA Sk v súčasnosti spolupracuje s viacerými architektonickými kanceláriami a developermi na významných projektoch v rámci územia Slovenska. Produkcia je orientovaná na profilové systémy Schuco a Wicona.

V oblasti plastových výplní otvorov je spoločnosť FENESTRA Sk od vzniku spojená s profilovými systémami spoločnosti REHAU. V ponuke je zastúpený kompletný sortiment značky REHAU nemeckej produkcie, ktoré umožňujú výrobu všetkých prvkov v kategórii plastových konštrukcií vrátane plastových zimných záhrad a presklených fasád.

Základným strategickým cieľom činností spoločnosti je spokojný zákazník, ktorému FENESTRA Sk vie poskytnúť komplexnú službu od odborného poradenstva cez projekciu špeciálnych konštrukcií až po dodávku s montážou „na kľúč." Z tohto dôvodu je dôraz na kvalitu nosným ukazovateľom riadiacej a kontrolnej činnosti všetkých organizačných zložiek spoločnosti.

V r. 2000 bol FENESTRE Sk ako jednému z prvých producentov stavebných výplní a presklených plášťov na Slovensku udelený certifikát riadenia kvality ISO 9001. Odvtedy pri pravidelných auditoch je riadenie kvality preverované renomovanou spoločnosťou Bureau Veritas Certification.