Plisované siete celkom nahradili dverové navíjacie siete. Pri výbere tohto typu sietí sa používajú hrubostenné hliníkové profily, ktoré vynikajú vysokou pevnosťou. Netradičné je aj použitie plisovanej sieťoviny, ktorá je vyrobená z PVC vlákna.

Základnou výhodou u dverových plisovaných sieťok je že pri otvorení - zasunutí nepotrebujú ďalší priestor ako pántové, alebo posuvné. Je ich preto možné použiť i na francúzskych balkónoch. Výhodou siete je možnosť vzájomného spájania jednotlivých segmentov pri riešení pre široké fasádne otvory, posuvné  dvere.

 

 

Ďalšou výhodou u dverových plisovaných sieťok je že pri otvorení - zasunutí nepotrebujú ďalší priestor ako pántové, alebo posuvné. Je ich preto možné použiť i na francúzskych balkónoch.

 Primaset SD3 sú sieťové dvere, vyrobené z extrudovaného hlinikového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farebných prevedeniach. Použitá sieťovina je vyrobená zo sklolaminátového vlákna , ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely.

Tento typ sieťových dverí sa montuje iba na rám. Vyznačujú sa precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, elegantným dizajnom a jednoduchou montážou.

 

  Dverové sito otváravé

Posuvné sieťové dvere si v poslednej dobe získali veľkú obľubu, pretože predstavujú vynikajúci prostriedok pre ochranu interiéru pred hmyzom. Posuvné sieťové dvere SD3P sú jedným z typov výrobkov zo skupiny PRIMASET – siete proti hmyzu.

Posuvné sieťové dvere sa vyznačujú precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, elegantným dizajnom a jednoduchou montážou.

Posuvné sito Sito dverové posuvné

 

 

 

 

 

Primaset SS2 je samonavíjacia sieť, ktorá predstavuje najpohodlnejšie riešenie ochrany interiéru proti hmyzu, pretože v čase, keď ju nepotrebujeme ju jednoducho vytiahneme do bubna.

Sieťovina je vedená vo vodiacích nohách s kefkovým tesnením a do bubna sa navíja pomocou pružinového mechanizmu. Samonavíjacia sieť sa vyrába v dvoch farebných prevedeniach - bielej a hnedej. Ovláda sa pomocou šnúrky a dvoch madiel jednoduchým zaklapnutím do spodného profilu.

 

Rolovacia sieť Rolovacie sito Samonavíjacie siete

Primaset SNT Je okenná sieť s lemom, ktorá predstavuje účinnú ochranu interiéru proti hmyzu. Rám siete je vyrobený z extrudovaného hlinikového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farbách. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, pričom sa vyznačuje svojou pevnosťou a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Jednoduchá montáž a demontáž na okenný rám z interiéru robí z tejto siete elegantný, pritom však vysoko funkčný doplnok každého okna.

 

 

Farby PS3 Eva Lux II Okenné sito Sito okno farba1