X
Pošlite nám Vaše údaje, my sa Vám ozveme.
Meno a Priezvisko (*)
Povinné pole
Tel. číslo (*)
Povinné pole
Email (*)
Neplatná emailová adresa.
Lokalita (*)
Povinné pole
Správa
Invalid Input
Príloha
Invalid Input
Max. 20MB/súbor
Invalid Input
Invalid Input
Opíšte kód z obrázka Opíšte kód z obrázka
  Obnoviť
Zle vyplnený antispam.

Plisované siete celkom nahradili dverové navíjacie siete. Pri výbere tohto typu sietí sa používajú hrubostenné hliníkové profily, ktoré vynikajú vysokou pevnosťou. Netradičné je aj použitie plisovanej sieťoviny, ktorá je vyrobená z PVC vlákna.

Základnou výhodou u dverových plisovaných sieťok je že pri otvorení - zasunutí nepotrebujú ďalší priestor ako pántové, alebo posuvné. Je ich preto možné použiť i na francúzskych balkónoch. Výhodou siete je možnosť vzájomného spájania jednotlivých segmentov pri riešení pre široké fasádne otvory, posuvné  dvere.

 

 

Ďalšou výhodou u dverových plisovaných sieťok je že pri otvorení - zasunutí nepotrebujú ďalší priestor ako pántové, alebo posuvné. Je ich preto možné použiť i na francúzskych balkónoch.

 Primaset SD3 sú sieťové dvere, vyrobené z extrudovaného hlinikového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farebných prevedeniach. Použitá sieťovina je vyrobená zo sklolaminátového vlákna , ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely.

Tento typ sieťových dverí sa montuje iba na rám. Vyznačujú sa precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, elegantným dizajnom a jednoduchou montážou.

 

  Dverové sito otváravé

Posuvné sieťové dvere si v poslednej dobe získali veľkú obľubu, pretože predstavujú vynikajúci prostriedok pre ochranu interiéru pred hmyzom. Posuvné sieťové dvere SD3P sú jedným z typov výrobkov zo skupiny PRIMASET – siete proti hmyzu.

Posuvné sieťové dvere sa vyznačujú precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, elegantným dizajnom a jednoduchou montážou.

Posuvné sito Sito dverové posuvné

 

 

 

 

 

Primaset SS2 je samonavíjacia sieť, ktorá predstavuje najpohodlnejšie riešenie ochrany interiéru proti hmyzu, pretože v čase, keď ju nepotrebujeme ju jednoducho vytiahneme do bubna.

Sieťovina je vedená vo vodiacích nohách s kefkovým tesnením a do bubna sa navíja pomocou pružinového mechanizmu. Samonavíjacia sieť sa vyrába v dvoch farebných prevedeniach - bielej a hnedej. Ovláda sa pomocou šnúrky a dvoch madiel jednoduchým zaklapnutím do spodného profilu.

 

Rolovacia sieť Rolovacie sito Samonavíjacie siete

Primaset SNT Je okenná sieť s lemom, ktorá predstavuje účinnú ochranu interiéru proti hmyzu. Rám siete je vyrobený z extrudovaného hlinikového profilu povrchovo upravovaného vo viacerých farbách. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, pričom sa vyznačuje svojou pevnosťou a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Jednoduchá montáž a demontáž na okenný rám z interiéru robí z tejto siete elegantný, pritom však vysoko funkčný doplnok každého okna.

 

 

Farby PS3 Eva Lux II Okenné sito Sito okno farba1