X
Pošlite nám Vaše údaje, my sa Vám ozveme.
Meno a Priezvisko (*)
Povinné pole
Tel. číslo (*)
Povinné pole
Email (*)
Neplatná emailová adresa.
Lokalita (*)
Povinné pole
Správa
Invalid Input
Príloha
Invalid Input
Max. 20MB/súbor
Invalid Input
Invalid Input
Opíšte kód z obrázka Opíšte kód z obrázka
  Obnoviť
Zle vyplnený antispam.

Vonkajšie extrudované  a ohybané  hliníkové parapety vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vonkajšiu úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu slúžia k prekrytiu vonkajšej podokennej výmurovky, čo má za úlohu odvádzať stekajúcu vodu a zabrániť zatekaniu a znečisteniu fasády domu. Nami dodávané vonkajšie hliníkové parapety znesú najvyššie nároky kladené na tento výrobok. Sú vhodné na tie najtvrdšie poveternostné podmienky.

RAL 8003 RAL 8019 RAL 9016
     
 
ELOX BRONZ ELOX STRIEBORNÝ  
     

 

PRIEREZ PARAPETU
 

 

PARAPET NA OMIETKU POD OMIETKU
     
PVC KRYTKA PRIEBEŽNÁ SPOJKA ROHOVÁ SPOJKA
     

V minulosti bolo bežné, že vnútorné parapety boli drevené dosky (z toho pomenovanie parapetná doska). V súčasnej dobe sú veľmi populárne plastové parapety z PVC. Jedným z popredných výrobcov plastových parapetov na svete je aj spoločnosť DECEUNINCK, s ktorou spolupracujeme aj my. DECEUNINCK je expertom na výrobky z plastu (plastové profily, plastové parapety, terasy,...)

Interiérové okenné parapety Novasil od spoločnosti Deceuninck

Komôrkový profil profil pre vnútorné okenné parapety Novasil je vyrobený z tvrdeného PVC a vybavený ochrannou fóliou proti poškodeniu, ktorá zvyšuje ich odolnosť proti poškrabaniu, slnečnému a tepelnému žiareniu. Ďalej má povrchovú vrstvu odolnú proti pôsobeniu vlhkosti.

Na rozdiel od niektorých iných výrobcov, kvalitný komôrkový profil Novasil od spoločnosti Deceuninck je samohasnúci, čím prispieva aj k protipožiarnej bezpečnosti.

Okenné parapety Novasil štandardne dodávame v týchto rozmeroch:

 • šírka od 100 do 600 mm
 • hrúbka 20 mm
 • pohľadová výška 40 mm

 

 

V ponuke našej spoločnosti nájdete tieto vnútorné okenné parapety v rôznych farebných kombináciách. Vnútorné parapety Novasil sú tvarovo stále, ľahko umývateľné a recyklovateľné. Vynikajú tiež ľahkou montážou. Našim zákazníkom vieme narezať vnútorné okenné parapety rôznej dĺžky podľa ich potreby, prípadne ich aj zúžiť na požadovanú presnú šírku.

 

Parapety WERZALIT svojou unikátnou konštrukciou uspokoja aj najnáročnejšie požiadavky každého užívateľa. Na výrobu týchto parapetov sa používa najkvalitnejší materiál (zdravé dreviny bez použitia kontaminovaných látok) a vlákna sú stlačené pod vysokým tlakom ~800 kg/qm (HDF-kvalita) , čím sa zvyšuje hustota materiálu, a následne aj odolnosť voči ohybu a vlhkosti.

Výhody:

Odolnosť voči mechanickému poškodeniu, vysokým teplotám, vlhkosti a všetkým v domácnosti používaným kyselinám. Testy dokázali odolnosť povrchu pri kontakte s rozpáleným predmetom bez viditeľných stôp poškodenia povrchu, ako i odolnosť pri priamom kontakte s rozpálenou cigaretou.

Produkt dodávame v šírkach 150mm – 600mm.

 

BIELA MRAMOR
   
SVETLÝ DUB ZLATÝ DUB
   

Najlepšia kvalita skrz naskrz

Či nová výstavba alebo rekonštrukcia - parapety musí najvyššia budova fyzickej náročnosti. Vnútorné parapety WERZALIT sú vyrábané v patentovaného procesu vysokotlakových armatúr. Sú odolné proti vlhkosti budovy, rozmerovo stabilné a trvanlivé. WERZALIT parapety sú v každom ohľade na kvalitu.

 

 Výhody na prvý pohľad:

 • Široká škála tvarov, vzorov a rozmerov
 • Vysoká kvalita, odolná
 • Tvarovo stabilný
 • Odolný proti UV žiareniu
 • Odolná konštrukcia proti vlhkosti
 • Ľahko sa čistí
 • 25 rokov záruka
 • PEFC certifikované
 • Povrch fyziologicky nezávadný, s potravinami

 

 Outlook štýl

V interiéri, voľba vhodného okenného parapetu je tiež otázkou estetiky. Či už ako diskrétny prvok priestoru alebo rozlišovaciu Accent - WERZALIT ponúka široký výber tvarov, vzorov a veľkostí. Ak chcete vybrať typy okenných parapetov sú exkluzívne, kompaktné a exponáty.

 

Kvalita Experience

Parapety sú vyrobené s veľkou starostlivosťou z vybraných materiálov. Vo výrobe a pri používaní kompresného výliskov Werzalit má viac ako 30 rokov skúseností. Tie budú mať prospech z produktov v priebehu výrobného procesu a výber surovín.